Augustinas Balaišis.
Fotografiją įsimylėjau dar mokykloje. Svajojau tapti video dizaineriu, įstojau mokytis į Vilniaus Dailės Akademiją, fotografijos ir medijos meno specialybę. Labai mėgavausi studijomis, gaunamomis žiniomis ir sutiktais žmonėmis. Savo svajonę įgyvendinau iškart po pirmo studijų kurso. Dirbau su skirtingomis medijomis, prie skirtingų projektų, televizijos, kino, video reklamos gamybos, motion graphics, video montažo, fotografijų retušavimo, spaudos. Taip pat buvau reklamos studijos meno vadovas, turiu dizaino vadovo patirties. Patinka važinėti dviračiu, mechaninės klaviatūros, žaisti EVE online, susipažinti su žmonėmis, šypsotis ir juoktis. Ką veikiu dabar? Dirbu Vytauto Didžiojo ir Kauno Technologijos universitetuose, ten nagrinėju vizualinės komunikacijos, kūrybiškumo ir rinkodaros temas. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą marketingo srityje susijusi su plastine chirurgija ir papildyta realybe. Tikiuosi, kad Tau foto kursų metu kils klausimų, sužinosi ir atrasi kažką naujo, įgysi dar daugiau drąsos ir gerai praleisi laiką! Nekantrauju su Tavimi susipažinti!
Artiom Ištuganov. Blogai mokiausi mokykloje, neturėjau seno Zenito, kurį būčiau mylejęs ir negaliu dabar papasakoti graudžiai mielos įstorijos, kaip įsižiebė mano meile su fotografija.
Nuo 2006 metų fotografuoju, pradžioje renginius, vėliau įsikūriau studija ir pradėjau fotografuoti daiktus, reklamą, verslo portretus ir kitas įvairias taikomasias nuotraukas. Per 10+ metų teko dirbti su įvairiomis įmonėmis ir daryti daug įdomių projektų. Nuo didelių sandelių fotografavimo iki korporatyvinių portretų.
Šiuo metu daugiausiai fotografuojame reklamą, produktus, pakuotes ir korporatyvinius portretus, bei įmonių renginius.
Šalia fotografavimo veiklos jau virš penkerių metų dėstau paskaitas foto-kursuose nuo pradedančiūjų lygio iki pažengusių studijos meigėjų. Čia jis apie save.
O dabar fotokursai.lt apie jį. Negana to, jog Artiomas profesionalus fotografas, jis puikus mokytojas, nes visuomet žino visus atsakymus į visus klausimus. Artiomas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, kuris perskaitęs ir įsiminęs tiek daug techninių charakteristikų, kuris žino kiekvieno šviesos spindulio panaudojimo galimybę. Artioms kartais kategoriškas, turintis griežtą savo nuomonę, bet jo nuomonė visuomet pagrįsta, bei argumentuota. Taip pat Artimas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, turintis didžiulę peilių kolekciją, kokią??? Kai atvyksite pas jį į pamoką tikrai papasakos ir apie peilių kolekciją ir apie fototechnikos panaudojimo galimybes.
Nojus Miškinis – fotografiją atradau studijuodamas programavimą. Viskas prasidėjo nuo kursioko, kuris pasiūlė išbandyti jo juostinį fotoaparatą. Nuo tada mano susidomėjimas programavimu pradėjo blėsti, o visos mintys ėmė suktis tik apie tai, kaip užfiksuoti įdomų kadrą. Pradėjau savarankiškai gilintis į fotografijos pagrindus ir subtilybes. Didžiąją dalį patirties įgijau dirbdamas „Fotohobis“ parduotuvėje, kurioje stiprų pagrindą man suteikė ten dirbantys profesionalai, kurie puikiai išmanė kiekvieną smulkmeną fotografijos srityje. Jų dėka, ir užsidegimo tobulėti savarankiškai, tapau laisvai samdomu profesionaliu apšvietėju ir fotografu.
Nors esu dar jauno amžiaus bet jau esu sukaupęs daug patirties dideliuose, mažuose, filmavimo ir fotografavimo projektuose, tad atėjo tas laikas, kada su didžiausiu džiaugsmu tomis patirtimis ir žiniomis noriu pasidalinti.“
Esu fotografas Paulius Umbrasas, nors pagal specialybę farmacininkas.
Fotografuoju jau apie 12 metų, pradėjau domėtis dar mokyklos laikais, ten turėjome fotografijos būrelį, kur išmokau šiokių tokių pradmenų, bet beveik visas žinias sukaupiau pats, besidomėdamas įvairiomis fotografijos kryptimis. Pradėjau nuo makro fotografijos, vėliau sekė peizažai, tada naktinė fotografija, dabar skraidau su dronu ir fotografuoju viską iš aukštai. Domėdamasis makro fotografija daug išmokau ne tik apie techniką, bet ir apie gamtą, vabzdžius, voragyvius, jų rūšis, fotografuodamas naktinį dangų pradėjau domėtis Šiaurės pašvaistėmis, kaip jos susidaro ir kada jas pamatyti, žvaigždžių judėjimu danguje, kada ir kur galima pamatyti Paukščių taką ir panašiais dalykais.
Vienintelis dalykas ko nemėgstu fotografuoti – tai žmonės, jie visi man atrodo vienodi, dvi akys, nosis, burna, dvi rankos, dvi kojos, o va pamatyti kiek akių ar kokius čiuptuvus turi 3-4mm dydžio voras tikrai ne kiekvienas gali. O nufotografavęs ir pasididinęs vaizdą kelis šimtus kartų galiu pamatyti visai kitą pasaulį.
2015 m. savo gimtajame mieste Utenoje buvau surengęs makro fotografijos parodą, lankytojams parodžiau įvairių smulkių padarėlių nuotraukas, kuriose daugelis galėjo pamatyti tai ko plika akimi gamtoje nepamatysi.
Matas Gineika – vaikystėje mėgdavau laiką leisti prie kompiuterio. Dar tuometinės, lietuviškos video platformos, videogaga.lt laikais mano dėmesį patraukė lietuviškai įgarsintos photoshop CS5 pamokos. Toks susidomėjimas pasyviu žiūrėjimu nesibaigė – programą išbandžiau pats. Vėliau, jau gimnazijoje turėjau nuostabų informatikos mokytoją, kuris moksleiviams pasirinkusiems informatikos išplėstini lygi, bet nusprendusiems nelaikyti egzamino, leisdavo pamokų metu, pagal jo paruoštas lietuviškas instrukcijas dirbti jau su Adobe CC paketu. Gyvenime atsiradus fotografijai įvaldžiau Adobe Lightroom programą. Nors šiandien pagal išsilavinima įgyta Menų fakultete esu medijų meninkas – mane nemažiau žavi technologinis kūrybos procesas. Būtent posprodukcinis fotografijų apdirbimas, fotomontažų kūrimas yra vienas iš mano pomėgiu, kuris generuoja pajamas.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row]
jyjdhytjdytjdtyjndtyj